Benefity

Multisportka

Plně podporujeme sportování našich zaměstnanců, a proto jim poskytnutím Multisport karty umožňujeme přístup do téměř 3000 sportovních a relaxačních center. Karta je z velké části dotovaná zaměstnavatelem. Je možnost zažádat i o jednu doprovodnou a až tři dětské karty.

Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč

Jedním ze základních předpokladů zdraví člověka je zdravé stravování. Proto v BEAMS zaměstnancům přidělujeme stravenkový paušál na kvalitní a zdravé jídlo každý den.

Penzijko

Domníváme se, že bychom měli všichni myslet na udržení důstojného životního standardu i v důchodovém věku. Toho pravděpodobně nebude možné dosáhnout spolehnutím se pouze na důchod jako takový. Proto našim zaměstnancům přispíváme 1000 Kč na penzijní spoření.

Zdraví a prevence pro zaměstnance a jejich rodiny

To nejcennější, co máme, je bez pochyby zdraví. Proto našim zaměstnancům zajišťujeme zdravotní benefit „uLékaře.cz“. Díky tomuto benefitu mohou zaměstnanci a jejich rodiny bezplatně využívat online poradnu, kde získají názor praktika a následně i specialisty během několika hodin s následnou možností objednání.

Týden dovolené navíc

I když děláme vše pro to, aby se u nás zaměstnanci cítili jako v bavlnce, je důležité si od práce taky pořádně odpočinout. Proto mají všichni naši zaměstnanci 1 týden dovolené nad rámec zákona, tedy celkem 5 týdnů dovolené.

Bonus při doporučení zaměstnance

Jsme rádi, když jsou u nás zaměstnanci tak rádi, že naši firmu doporučí i ve svém okruhu přátel. V případě doporučení kandidáta na pozici, kterou se snažíme obsadit a v případě že s daným kandidátem uzavřeme pracovní smlouvu a daný kandidát u nás vydrží alespoň půl roku, vyplatíme vám za toto doporučení 20 000 Kč.

Bonus při narození dítěte

Narození dítěte je asi nejradostnější událost v životě každého z nás. Uvědomujeme si, že s sebou také přináší nemalé výdaje, a proto našim zaměstnancům v okamžiku narození dítěte poskytujeme příspěvek 10 000 Kč.

Pružná pracovní doba – pro pozice, kde je to možné

U nás nikoho nenutíme dělat od 8 do 16:30. Někdo si rád přispí a někdo je zase nejefektivnější brzy ráno. Je na vás, jak si pracovní dobu rozvrhnete.

Program Zlepšovák

Chceme se neustále zlepšovat. Zaměstnance odměňujeme za nápady na zlepšení chodu firmy a pracovních procesů. Za návrh, který nám uspoří peníze/čas nebo jiné zlepšení dostanete body do cafeterie Sodexo.

Teambuildingy

Jsme přesvědčeni, že pro zdravé fungování firmy je potřeba, aby všichni táhli za jeden provaz a navzájem si věřili, pomáhali si a podporovali se. Proto v BEAMS pořádáme pravidelné teambuildingy, většinou se sportovním zaměřením.

Vzdělávací kurzy a školení

Zastáváme názor, že každý zaměstnanec by měl neustále pracovat na svém osobním ale i odborném profesionálním rozvoj. Proto našim zaměstnancům poskytujeme pravidelná školení ať už se jedná o jazykové kurzy, školení osobního rozvoje nebo odborně zaměřená školení.

Pomáháme potřebným

Jako zaměstnanec BEAMS jste součástí firmy, která pomáhá potřebným. Pravidelně využíváme služeb chráněné dílny, podporujeme sociálně znevýhodněné či osoby postihnuté přírodní katastrofou.