Aktuální volné pozice

Nabídka volných pracovních pozic u nás v BEAMS

7 důvodů proč BEAMS

 1. Firemní kultura – chováme se k sobě mile a vzájemně se respektujeme. Záleží nám na pohodové atmosféře. Rádi se potkáváme i mimo kancelář a není výjimka, že u nás vznikají dlouholetá přátelství. S nadřízenými i kolegy se u nás vždy dobře domluvíte. Respekt, úcta a pokora – tato tři slova jsou v naší DNA hluboko zapsány.
 1. Naše benefity – sport je nedílnou součástí BEAMS, proto naši zaměstnanci mají plně hrazené Multisportky a žádný náš teambuilding se neobejde bez fotbálku. Je toho ale spousta i pro „nesportovce“: dostaneš stravenky, přispějeme na penzijko, v práci si můžete u kafe popovídat s dalšími super lidmi a máme toho mnohem víc! Celý seznam najdeš ve speciální sekci Naše benefity.
 1. Rosteme! – Šikovných lidí není nikdy dost, proto neustále rozšiřujeme náš tým. Jsme firma, která se chce posouvat dopředu, a to stejné nabízíme i Tobě. Umožníme ti kariérně růst i se vzdělávat.
 1. Vyrůst u nás můžeš i ty! – Velmi podporujeme kariérní a osobní růst našich zaměstnanců (ať už kariérními plány nebo školeními) a rádi je vidíme zvládat nástrahy vyšších pozic, než na jaké byli nabráni. Většina našich vedoucích a manažerů u nás začínalo na startovacích pozicích a postupně se vypracovalo výš. Snažíme se vždycky dávat šanci našim zaměstnanců „obout si větší boty“ a posunout se na vyšší pozice, pokud o to mají zájem.
 1. Nejmodernější technologie – děláme business, který má budoucnost a Ty budeš mít možnost pracovat s tím nejlepším co je na trhu technologií.
 1. Nasloucháme – Každý nový nápad vyslechneme a pomůžeme Ti ho zrealizovat. Jsme otevřeni všemu, co nás posune o krok vpřed! Zlepšováky taky umíme náležitě odměnit (bonus do mzdy).
 1. No a v neposlední řadě za svoji práci dostaneš adekvátní a motivující ohodnocení – přece jenom, všichni si do práce chodíme i pro ty peníze.

Jak u nás probíhá nábor?

 1. Pošli nám životopis / zavolej / pošli email s informací, které pozice Tě zaujala – první důležitý krok
 2. Telefonát od HR oddělení – Pokud se nám Tvůj životopis líbil, zavoláme Ti, malinko se poznáme a společně si domluvíme schůzku u nás v BEAMS.
 3. Schůzka s HR a Team Leaderem / Manažerem – detailně si představíme pozici, firmu a navzájem si vyměníme představy a očekávání. Než si definitivně plácneme, probereme podmínky Tvého nástupu.
 4. Některé pozice si žádají více se poznat – může tedy následovat další schůzka s vedením (spíše u vyšších pozic).
 5. Nabídka práce – pokud si sedneme a vyhodnotíme Tě jako dobrý fit, naše milá personalistka Ti zavolá s konkrétní nabídkou práce.
 6. První den u nás – Společná jízda začíná prvním dnem na palubě BEAMS. Dozvíš se, jak u nás fungují procesy i kde je nejlepší kafe. První den strávíš na školeních s kolegy z různých týmu a informací bude opravdu hodně. Ale neboj, všechno ti rádi zopakujeme a prvním dnem zaškolení jenom začíná.

   Kontakt (9:00 – 17:00 Po – Pá):

  Veronika Škarpová

    veronika.skarpova@beams.cz
    +420 731 046 969